כיצד להכין, למרוח ולהסיר מסכת חימר

כיצד להכין, למרוח ולהסיר מסכת חימר

מסכות החימר האמזוני שלנו בתוספת קופואסו או אסאי וגוארנה, יהפכו להיות חלק הכרחי משגרת טיפוח העור שלךהחימר הלבןמופק באופן טבעי ובר קיימא מאדמת האמזונס, הינו עשיר במלחים, מינרלים ויסודות קורט, כגון סיליקון, ברזל, אלומיניום, אבץ, סידן ואשלגן התורמים לריפוי העור ונלחמים ברדיקלים מזהמים. לשימוש במסיכת החימר יש השפעה מיידית עם תוצאות מדהימות, המספקת ניקוי עמוק, לחות ומתיחה של העור. החימר הלבן חשוב במיוחד לטיפול בהבהרת כתמים כהים וצלקות. מעולה לספיחת שמנוניות יתר מבלי לייבש את עור הפנים, מנקה שחורים ומונע אקנה.

יש כמה דרכים להשתמש במסכת החימר לתוצאות מעולות לטיפול בעור וקרקפת. להלן הטיפים שלנו לתוצאות מושלמות!

שלב מס' 1: נקה/י את העור עם סבון או קצף ניקוי לפני מריחת המסכההתחלה עם בסיס נקי יעזור למסכות החימר להגיע לרמת היעילות המקסימלית שלהן.

שלב מס' 2: לקחו כלי לערבוב החימר עם מים להכנת משחה מאבקת החימר. רצוי לשים כפית (שטוחה) של מים (בעדיפות מינרלים בטמפרטורת החדר) על כל כפית מלאה של חימר. ערבבו יחד על לקבל מרקם משחתי ומרחו שכבה דקה ואחידה של המסכה על הפנים, אפשר גם על הגוף (מומלץ למרוח שכבה דקה לסובלים מכתמים כהים בבתי השחי ומפשעות). למריחת המסכה ניתן להשתמש באצבעות נקיות, בכף עץ או מברשת. 

שלב מס' 3: המתינו 10-15 דקות, הקדישו את הזמן הזה לשבת ולהירגע! 

שלב מס' 4: עכשיו המסכה אמורה להרגיש מוצקה על העור שלך - וזה אומר שהגיע הזמן להוריד אותההרטיבו מטלית פנים או מטלית רחצה במים פושרים ונגבו בעדינות את מסכת החימר מהפנים בתנועות סיבוביותלחווית יער הגשם, קפצו למקלחת ותנו למים לנקות הכל!

שלב מס' 5: ייבשו לאחר שווידאתם שכל מסכת החימר הוסרה, קח מגבת נקייה ויבשה וספוג קלות את העור עד שהוא רק מעט לח. העור שלך ירגיש מחודש ורענן עכשיו.

שלב מס' 6: השתמשו בקרם לחות או שמן צמחי בכדי לשמר את עבודת המסכה. שמן אגוז ברזיל, עשיר בויטמינים ונוגדי חמצון טבעיים רבי עוצמה, פועל להגנה ולמניעת הזדקנות העור, אובדן גמישות והופעת קמטים, זהו שמן מעולה להשלמת העבודה שעשתה מסכת החימר, וישאיר אותך עם גוון זוהר ועור בריא ומלא לחות.

חזרו על התהליך 2–3 פעמים בשבוע לקבלת התוצאות הטובות ביותר

*את המסכה ניתן למרוח גם על הקרקפתלמריחה על הקרקפת צריך להכין את המסכה בצורה יותר נוזלית ופחות משחתית כדי שיהיה קל יותר לפזר על האיזור. 

*טיפ חשובכאשר מסירים את המסכה עם המים, ניתן קצת לעסות עם האצבעות את הפנים ולהשתמש בגרירים של תמציות הקופואסו, אסאי וגוארנה בכדי ליצור אפקט של פילינג החשוב לעור.

חזור לבלוג