קהילתיות - מסע של בריאות, יופי ואקולוגיה מהאמזונס

From Extraction to your Skin
 
אנו מכבדים ומוקירים את התרבות, הערכים והידע של העמים המסורתיים של האמזונס. על מנת להשתמש בכל האוצרות של היער בצורה אתית ושקופה, אנחנו מקפידים לפעול תוך כדי כבוד לטבע, לכוח העבודה המעורב בתהליך הייצור ולקידום הכלכלה של מדינת האמזונס.
 
תפקידנו הוא להדגיש את חשיבות המיצוי המקומי כמקשר העיקרי בין התעשייה ליער. מסיבה זו, אנו עובדים יחד עם קהילות באזור האמזונס, ומקדמים את הביו-כלכלה של הקהילות המקומיות סביב וביערות הגשם הברזילאי.
מגוון פעילויות מבוצעות ישירות עם קהילות הקציר כדי להשיג את תוצאות המיצוי המקסימליות, במינימום השפעה סביבתית, במהלך קציר הפירות והזרעים ביער. בשנת 2019, בוצע סקר שטח במפעל מיצוי הנפט Andiroba, Ucu-uba ו- Murumuru, הממוקם בקהילת Roque ב-Carauari, במטרה לייעל את התהליך והיישום של תוכנית הבריאות והבטיחות התעסוקתית בקהילה
פעילות חיונית נוספת היא הכשרה בניהול פסולת, שמטרתה ליישם מתודולוגיות המפחיתות לא רק ייצור וסילוק, אלא גם מעקב לאורך כל מחזור הייצור 
 בנוסף לקהילות, אנו מקדמים עבודה עם אגודות וקואופרטיבים שונים (Carauari, Lábrea, Silves, Apuí ו-RDS Uatumã) GMP –בהם אנחנו מדריכים את המקומיים בשיטות ייצור טובות ובכך מבטיחים בטיחות ואיכות בחומר הגלם של כל מוצר קוסמטיקה שאנו מייצרים.
בסיס הייצור שלנו ממוקם במנאוס, אמזונס. ולמרות היותנו חלק מהקוטב התעשייתי, יש לנו תהליך בר קיימא וניתן למעקב המשלב את נשמת היער וידע מסורתי עם מדע וטכנולוגיה. יש לנו מחויבות וכבוד לטבע ולמשאבים שהוא מספק לנו, לאנשים איתם אנחנו עובדים ולצרכן הסופי שלנו.
 
מסע של בריאות ויופי מהאמזונס!
ביער האמזונס מצויים תמציות טבעיות וצמחי מרפא מהעוצמתיים בעולם. צמחים ותמציות אלו לא היו מוכרים עד כה מחוץ לאמזונס מכיוון ועבודת המיצוי של המקומיים הייתה איטית וארוכה. חברת ביוזר דה אמזוניה, מנגישה לקהילות את המכשור הנדרש בכדי לעמוד בתקנים העולמיים המחמירים ביותר וכך לייצר מוצרי קוסמטיקה מוגמרים איכותיים במיוחד העוזרים לבעיות עור ושיער שונות. העבודה שלנו עם המקומיים בתהליך המיצוי, הינו מקור הפרנסה הכמעט יחידי שלהם היום ובזכות זאת לא ניתן לפגוע בעצים וצמחייה עליהם הם מסתמכים. לכן, המוצרים המופקים חשובים גם לשגרת  הבריאות והיופי שלנו ובו זמנית לשמירה על הסביבה.