׳מהטבע ישירות אלייך׳ - מי אנחנו ומה אנחנו עושים

׳מהטבע ישירות אלייך׳ - מי אנחנו ומה אנחנו עושים

סמביוזי אמזוניקה ישראל היא היבואנית הבלעדית של Simbioze Amazônica המביאה לישראל את מיטב סודות הבריאות והיופי מיערות הגשם הברזילאי עם ליין שמנים צמחיים וטהורים, תרחיצי פנים ומסכות חימר, המופקים בתהליך מיצוי בר-קיימא. מאגוזים, פירות, זרעים ושרף מהעצים העתיקים והוותיקים ביותר המצויים בשימוש בקרב ילידי האמזונס כבר מאות שנים.

סימביוזי אמזוניקה הינו מותג קוסמטיקה טבעית מבית Biozer da Amazônia (ביו-סטרטאפ אמזוני) השואף לבריאות ויופי באמצעות מוצרים טבעיים, טבעוניים ו100% אקולוגים. המציגים את היחודיות, העונתיות והמאפיינים של הג׳ונגל.

אנו מחוייבים להדגשת חשיבות המיצוי המקומי כמקשר העיקרי בין התעשייה ליער, אנחנו עובדים בשילוב עם הקהילות בחלק הפנימי של מדינת אמזונס (Silves,Carauari, Apuí RDS Uatumã, Lábrea) ומדריכים שיטות ייצור טובות - GMP, בטיחות מקום העבודה וניהול פסולת תקין. אנו משתמשים בתהליך בר-קיימא וניתן למעקב, המשלב את נשמת היער והידע המסורתי עם טכנולוגיה ומדע.

אנו מכבדים ומוקירים את התרבות, הערכים והידע של העמים המסורתיים של האמזונס, ועל מנת  להשתמש בכל אוצרות היער בצורה אתית ושקופה. אנו מחוייבים לטבע ולכוח העבודה המעורב, מתחילת היצור ועד לצרכן. ליין המוצרים שלנו מתאימים למגוון רחב של צרכים וסוגי עור ושיער שונים. חשוב לנו להבטיח שהמוצרים שאנו מייצרים יתאימו לכל אחד ואחת.

מה אנחנו עושים?

כל תהליך העבודה שלנו נעשה בעבודת יד והינו בר-קיימא באופן מוחלט, וללא פגיעה בטבע או בסביבה. הקטיף מתבצע בהתאם לעונות השנה, וחומרי הגלם המשמשים לייצור השמנים נאספים רק לאחר שנשרו לקרקע באופן טבעי, ובכך המקומיים מניבים הכנסה רק ממה שהטבע ׳העניק׳ להם ע״י הפקת מסיכות, חמאות ושמנים טבעיים. לאחר הקטיף מייבשים את הזרעים והאגוזים באמצעות פאנלים סולארים עד להבשלה ולאחר מכן מועברים למרכז מיון שבו נבחרים הזרעים הטובים ביותר שישמשו לייצור.

השמנים הינם 100% טבעיים, טבעוניים וטהורים לחלוטין. ללא חומרים משמרים או כל מרכיב סינטתי. ללא פארבנים, מלחים או סולפטים, ללא עקבות DNA של בעלי חיים, וכמובן לא נוסו על בעלי חיים. מאושרים ע״י משרד הבריאות בנוסף לאישורי FDA.

המשימה שלנו!

על מנת להבטיח את האיכות הטובה ביותר, אנו משתמשים ברמות הטיהור הגבוהות ביותר, ומפעילים בדיקות מעבדה ומחקר עבור כל המוצרים שלנו.
אנחנו החברה הראשונה מהאמזונס שקיבלה אי פעם תעודות ECOCERT ו - GMP, בזכות שיטות הייצור הטובות והרכיבים הטבעיים והאיכותיים שלנו. וכך לראשונה מזה מאות שנים אנו מנגישים את השמנים והרכיבים המדהימים של יערות הגשם שלא היו מוכרים עד כה!

אנו עובדים בשקיפות מלאה לצרכנים שלנו בכל הנוגע למקור, מיצוי ותהליך ייצור המוצרים שלנו. ובמקביל מודעים מאוד למחויבויות והאחריות שלנו ליער ולתושביו המקומיים. העבודה שלנו עם הקהילות המקומיות, עוזרת לספק להם מקומות עבודה ומקור פרנסה הוגן ובכך מחזקת ומחייה את הקהילות והיער. ומכיוון ועבודת המיצוי ומכירת השמנים הינה מקור הפרנסה היחיד של המקומיים, חל איסור על כריתת העצים הכה חשובים האלו, העוזר לשקם ולחזק של יערות הגשם ובכך עוזר לחזק את עתידו של כדור הארץ כולו. בנוסף, אנו תורמים אחוז מכלל ההכנסות שלנו לנטיעת עצים ושיקום יער האמזונס.

כיף לקנות אצלנו (:

ברכישת מוצרי סימביוזי אמזוניקה אתם לא רק קונים מוצרים טבעיים ואיכותיים, אלא אתם גם תורמים לקהילות האינדיאניות באמזונס ולשיקום יערות הגשם. אנחנו מזמינים אתכם להצטרף לקידום צרכנות מקיימת, התורמת לטבע והסביבה, אקולוגית ובת-קיימא. ולהינות ממוצרים בריאים ואקולוגים.

חזור לבלוג